Zsuffa Péter Jazz Klub
jazzbitang műsor

műsorvezető:
Zsuffa Péter

Ahol hely van

Teljes adástükör...

KÉNYES FOLTOK
Sanzonizé

A legutóbbi 25 dal...


Radio Q 99.5 Facebook oldala



partnereink

Műsorok

[rendezés idő szerint]


AKKU a mássalhangzók
Mező Péter
szombaton 10.00-tól 11.00-ig

Ahol hely van színházi belépő
Stuber Andrea
szombaton 16.00-tól 17.00-ig
ismétlés: szerdán 20.00-tól 21.00-ig és kedden 10.00-tól 11.00-ig

Bakácslista lelki kívánságműsor
Bakács Tibor
vasárnap 16.00-tól 18.00-ig
ismétlés: kedden 11.00-tól 13.00-ig

Blaha Lujza tér színházrádió
Bognár Éva
csütörtökön 19.00-tól 20.00-ig
ismétlés: hétfőn 23.00-tól 24.00-ig és kedden 15.00-tól 16.00-ig

Csapó indul
Csapó Gábor

DOQ
Darvas Dóra

Délutáni elakadásjelzők benne: Dupla Kuplung
Bertalan Gábor és Várkonyi Gábor
kedden 16.00-tól 17.30-ig

Délutáni elakadásjelzők benne: Úton-útfélen
Csuth Judit és Hay András
hétfőn 16.30-tól 17.30-ig

Délutáni elakadásjelzők benne: Az Ötödik Ütem
László Ádám és Márton András
pénteken 16.00-tól 18.00-ig

Egyenlőre esélyegyenlőségi magazin
Dr. Litavecz Anna
hétfőn 18.00-tól 19.00-ig
ismétlés: szombaton 19.00-tól 20.00-ig

Gordiusz egy csomó
Hay András
vasárnap 12.00-tól 13.00-ig
ismétlés: pénteken 10.00-tól 11.00-ig

Itt és most közéleti háttérmagazin
Fiala János
szerdán 18.00-tól 19.00-ig és csütörtökön 18.00-tól 19.00-ig

Karakterek kortárs kihívások
Ránki Júlia
csütörtökön 10.00-tól 11.00-ig
ismétlés: vasárnap 10.00-tól 11.00-ig

KeljFelJancsi! reggeli műsor
Fiala János
minden hétköznap 07.00-tól 10.00-ig
ismétlés: minden hétköznap 00.00-tól 02.30-ig

Kondér becsülete gasztronómiai műsor
Müllner Dóra
kedden 20.00-tól 21.00-ig
ismétlés: vasárnap 11.00-tól 12.00-ig

Kottazűr klasszikus, zenei kalandozás
Bányai Gábor
szerdán 21.00-tól 22.00-ig

KultUnió Budapest Multikulturális Negyede programajánlós műsora
Zsuffa Péter
pénteken 19.00-tól 20.00-ig

Kultéka programajánló
Halász Glória
kedden 18.00-tól 19.00-ig
ismétlés: szombaton 13.00-tól 14.00-ig

Maguk az etnikai és kulturális sokszínűség műsora
Ráduly Margit
szombaton 17.00-tól 18.00-ig

Mediátor témák, ügyek, konfliktusok
Nyári Juli
szerdán 11.00-tól 13.00-ig és csütörtökön 11.00-tól 13.00-ig

Menza kulturális ajánló
Vermes Zoltán
pénteken 14.00-tól 16.00-ig
ismétlés: hétfőn 10.00-tól 12.00-ig

Mese

szombaton 08.00-tól 10.00-ig és vasárnap 08.00-tól 10.00-ig

Még civil... a közélet határán
Pataki Gábor
vasárnap 14.00-tól 16.00-ig
ismétlés: hétfőn 14.00-tól 16.00-ig

Pásztoróra komolyzenei műsor
Fáy Miklós
hétfőn 22.00-tól 23.00-ig
ismétlés: csütörtökön 14.00-tól 15.00-ig

Péntek esti láz
Pritz Péter
pénteken 20.00-tól 21.00-ig
ismétlés: szerdán 15.00-tól 16.00-ig

Rocktár zenés műsor
MG
szombaton 12.00-tól 13.00-ig

Shine énmárka-építés
Balla Ágnes és Pistyur Veronika
szerdán 19.00-tól 20.00-ig

Sokol kettőshallás álternátív bulvárműsor
DJ Bohumil, Miles és Tasjanó
csütörtökön 21.00-tól 23.00-ig

Svenk filmes, fotós műsor
Böjte Ági
hétfőn 20.00-tól 21.00-ig
ismétlés: csütörtökön 15.00-tól 16.00-ig

Szintézis összefüggések műsora
Kiss József Zsolt
pénteken 22.00-tól 23.00-ig

Talking Music zenés nyelvlecke
Ashley Green és Harlan Cockburn
csütörtökön 20.00-tól 21.00-ig
ismétlés: vasárnap 13.00-tól 14.00-ig és kedden 14.00-tól 15.00-ig

Teremőr képzőművészeti magazin
Szerényi Gábor
hétfőn 21.00-tól 22.00-ig
ismétlés: pénteken 11.00-tól 12.00-ig

Veterán teenager zenés műsor
Pataki András
vasárnap 18.00-tól 22.00-ig és pénteken 18.00-tól 19.00-ig
ismétlés: szombaton 18.00-tól 19.00-ig

Zsuffa Péter Jazz Klub jazzbitang műsor
Zsuffa Péter
szombaton 14.00-tól 16.00-ig
ismétlés: vasárnap 22.00-tól 24.00-ig

Érintés világzenei műsor
Marton László Távolodó
hétfőn 19.00-tól 20.00-ig
ismétlés: szerdán 14.00-tól 15.00-ig